Meny:
Czech Republic
reebok online store

Námorná doprava & Vracia

Mezinárodní přeprava je prováděna společností Air International DHL / UPS / TNT / Other Methods Express společnosti, zpravidla bude doba dodání asi 5-9 dní.

Všechny objednávky budou pojištěny na celou kupní částku a mohou být sledovány na webových stránkách DHL / UPS / TNT / Other Methods.

Všechny mezinárodní zásilky jsou dodávány prostřednictvím UPS / DHL / TNT / Fedex / USPS / Jiné metody vyjadřované především v maloobchodě, zatímco pro velkoobchodní prodej kontaktujte nás. To je důvod, proč si můžete vychutnat bezplatnou přepravu a skvělou slevu, kterou zde nabízíte z maloobchodu. Ušetřete více peněz, které se nyní těší skutečné zbrusu nové kvalitě.

Jsme profesionální online prodejce a spolupracujeme s firmou UPS / DHL / TNT / Fedex / USPS / dalšími metodami vyjadřujícími dlouhodobou objednávku a dodáním přímo k vašim dveřím. Ujistěte se, že jste doma, až budou balíčky přijaty.

Všechny balíčky budou zasílány do jiné schránky.

Po zadání objednávek zkontrolujte zde svůj e-mail, abyste získali potvrzení objednávky. Po odeslání objednávky vám zašleme e-mailem a sdělíme vám, kde budete na místě sledovat. Dík!

Reklamační řád:

Snažíme se plně uspokojit. Předtím, než se budete těšit na snadnou návratnost, musíte nás před odesláním vrátit zpět na adresu. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými.

Všechny objednané položky jsou ty správné položky, které si vyberete zde. Slibujeme vám, že jste obdrželi správný balíček. Takže pokud vrátíte správné položky za vrácení peněz: Všechny položky mohou být vráceny pouze za účelem požádání o vrácení peněz za 7 dní, kdy obdrží zákazník balíček.

Všechny vrácené položky podléhají 15% poplatku za zásobování a bankovní provizi. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.

Nepřekročíme náklady na přepravu vrácených zásilek nebo výměnu balíčku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci.

Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.

Všechny vrácené zboží by měly být zaslány na poštovní adresu, na kterou vám pošleme e-mail.

Výměny:

Budeme přijímat výměny pro jinou velikost nebo barvu do 15 dnů od obdržení Vaší zásilky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich zákazníků vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit položky do jiného stylu, museli byste vrátit položky za vrácení peněz * (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.

Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete odpovědní za vrácení poštovného a za přepravní a manipulační náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám.

Doporučujeme vám přidat sledování a pojištění při odesílání zásilek k nám pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.

Zrušení objednávky:

Zrušení objednávky před odesláním objednávky způsobí storno poplatek, který činí 10% z celkové částky objednávky. Všechny objednávky zpracováváme co nejrychleji, takže po zadání objednávky není vždy možné zrušit objednávku.

Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovány v souladu s našimi zásadami pro vrácení.
Späť
Copyright © 2019 www.minyakasmak.com. Powered by reebok online store